Разное

Що краще вибрати для сну: диван чи ліжко?

Особливості диванів та ліжок

Дивани та ліжка від виробника є основними різновидами меблів, які використовують для повсякденного сну. Однак між ними є кілька ключових відмінностей, які впливають на переваги та недоліки продукції. Першочерговим моментом є призначення двох категорій. Якщо дивани мають механізм трансформації та можуть встановлюватись у спальні, то ліжка – це меблі, які застосовуються виключно у спальні для розміщення людей у лежачому положенні.

Ліжко забезпечує максимально комфортний сон, адже обладнане узголів’ям та міцним каркасом. Однак воно займатиме більше місця, ніж диван, тому що його неможливо скласти. На ньому ви не зможете приймати гостей, тож ліжко не встановлюється у вітальні або офісних приміщеннях, кабінетах, державних установах.

Для малогабаритних квартир диван є більш оптимальним варіантом, тому що не займає велику кількість простору. Також він оснащується коробом для розміщення постільної білизни, одягу, інших речей, що дозволяє розвантажити шафи та полиці. Хоча у деяких моделей ліжок також є така опція.

Плюси та мінуси диванів і ліжок

Враховуючи призначення та особливості різних категорій меблів, можна назвати наступні плюси диванів:

  • дозволяють зонувати простір, можуть розміщуватись як по центру, так і в кутку кімнати;
  • займають мінімальну кількість простору;
  • подвійне призначення завдяки вбудованому механізму трансформації;
  • можуть розміщуватись у різних приміщеннях.

При цьому дивани потребують щоденного розкладання, якщо днем ви використовуєте їх для сидіння, а вночі – для сну. Також не завжди можна отримати ідеально рівну спальну поверхню, тому здебільшого покупка дивану потребує додаткового придбання матрацу відповідного розміру.

Щодо ліжок, то вони представлені великим асортиментом моделей та створюють максимально затишне спальне місце. Якщо у вас немає потреби у місці для прийому гостей чи перегляді телевізору сидячи, то вам буде достатньо ліжка. Воно завжди готове до використання, не потребує постійного розкладання, хоча займає більше вільного простору.

Тож підводячи висновки, можна назвати диван більш універсальним варіантом меблів по розміщенню та використанню. Ліжко – більш спеціалізована конструкція для ідеального сну та розташування у спальні. Визначиться, для чого вам потрібні меблі і тоді зможете придбати найбільш оптимальний варіант. Якщо виникають проблеми – завжди можна звернутись до консультанта магазину та отримати більш детальні роз’яснення щодо особливостей використання ліжок та диванів за різних обставин.

Джерело: сайт snite.ua.

What's your reaction?

Related Posts

1 of 78