Подписывайтесь на наш канал в YouTubeПрисоединяйтесь к нашей группе ВконтактеRSS-лента нашего сайта

У Саудівській Аравії сонячна електроенергія коштує 0,66 грн за кВт/год

Офіс з розвитку проектів ВДЕ Саудівської Аравії (Renewable Energy Project Development Office - REPDO) підвів остаточні підсумки першого конкурсного відбору проектів в сонячній енергетиці, який почався в минулому році.

В результаті переможцем стала місцева компанія ACWA Power, яка запропонувала за кіловат-годину 0,087815 саудівських ріалу ($ 0,0236), що за поточним курсом еквівалентно 0,66 грн. Це одна з найнижчих цін за всю історію фотоелектричної сонячної енергетики. Вона буде зафіксована на 25 років в рамках відповідної угоди на купівлю електроенергії (PPA).

Примітно, що сім з восьми фіналістів тендера, серед яких суцільно відомі в світовій енергетиці імена, запропонували ціни нижче 3 американських центів за кіловат-годину. Таким чином, дана цифра може розглядатися в якості нинішнього ринкового рівня (benchmark) цін в сонячній енергетиці в сприятливих природних умовах і на ефективних ринках.

Переможець побудує сонячну електростанцію потужністю 300 МВт - перший великий промисловий об'єкт фотоелектричної генерації в Саудівській Аравії. Обсяг інвестицій оцінюється в $ 256 млн. При цьому частка місцевих компонентів повинна скласти 30% - такі вимоги локалізації обладнання встановлено в Королівстві на сьогоднішній день.

У поточному році Саудівська Аравія проведе нові конкурсні відбори в сонячній енергетиці загальним обсягом 3,3 ГВт.

Еще нет оценок


Отправить комментарий

Последние
C комментариями

Вход в систему

Сейчас на сайте

Сейчас на сайте 0 пользователей и 0 гостей.

Последние комментарии

Новые пользователи

  • medovi
  • AnnaSantafe
  • Envinobeneing
  • Gangrendielvedaw
  • bobekkoro

Наша группа Вконтакте